עיצוב אתר

עיצוב אתר הוא אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך הקמת האתר

עיצוב אתר המותאם לקהל היעד, אסתטיקה גבוהה והמון יצירתיות הם המפתחות ליצירת אתר הנראה נהדר. אחת הנקודות העיקריות שעליהן אנו שמים דגש בסטודיו היא הטיפול באתר בכל המישורים העיצוביים. בחירת הצבעוניות, השפה הגרפית ועוד שלל החלטות הנוגעות לתהליך עיצוב האתר.

עיצוב שמותאם לקהל היעד

nשפה וויזואלית המותאמת לקהלי היעד והמייצגת את ערכי המותג היא אחד הגורמים החשובים ביותר באתר. פרופיל הלקוחות שלכם ואופי הפעילות העסקית שלכם משפיעים על בחירת הצבעים, בחירת השפה העיצובית והמראה הכללי של אתר האינטרנט. מראה ייחודי יספק ערך מוסף ועיצוב מרשים יעביר את המסרים הנכונים כבר מהרגע הראשון ובכך יאפשר לכם לקבל אתר שלא רק נראה נהדר אלא גם עוזר לכם במלאכת השיווק הדיגיטלי.

ההשפעה של מראה האתר על קבלת ההחלטות

כמה פעמים רציתם לבצע רכישה אבל האתר לא נראה לכם מספיק בטוח כי העיצוב שלו היה מיושן? בעולם כבר מזמן הבינו את החשיבות של עיצוב אתר על קבלת ההחלטות ותפיסת המותג כפי שהוא משתקף מבעד למסך. למשתמש הקצה לא חשובה הטכנולוגיה שבה נבנה האתר או כמות העבודה שהושקעה בו, הוא רוצה לראות אתר שנראה פשוט נהדר, מתכתב עם הטרנדים האחרונים בתחום ומוצג באופן מושלם על כל מכשיר.

החשיבות של האספקט הוויזואלי על הצרכן המודרני

עיצוב אתר משפיע באופן עמוק על תפיסת המותג בקרב קהל הלקוחות שלכם. המאפיינים הוויזואליים של האתר מעוררים רגשות הן באופן מודע והן באופן לא מודע אצל הגולשים ובכך מצליחים להעביר את המסר שלכם באופן מהיר יותר ואפקטיבי יותר מכל סלוגן. משום שהלקוחות שלכם חשופים לאלפי מסרים פרסומיים בכל יום, עיצוב האתר הוא אחד הגורמים העיקריים הקובעים את משך הזמן שבו הגולש יבלה באתר שלכם ואת מידת המוכנות שלו לבחור דווקא בשירות שלכם.

אתר מעוצב כחלק מיצירה של חווית משתמש

יצירה של חווית משתמש איכותית היא חלק אינטגרלי מעיצוב האתרים המודרני. שילוב בין התאמה לקונספט של המותג, פונקציונליות עיצובית והקפדה על נוחות שימוש כבר מהקליק הראשון – מהווים את הבסיס לחוויית משתמש המודרנית. כדי שיותר לקוחות יוכלו ליהנות מעיצוב מושקע, חייב ליצור אתר שקל להתמצא בו ונעים לנווט בין החלקים השונים שלו. משום כך, חשוב לנו לעצב אתרים שגם יראו נפלא וגם יהיו קלים וידידותיים במיוחד בעבור הלקוחות שלכם. תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על חווית משתמש

חדשנות

חדשנות טכנולוגית ועיצובית היא הכח המניע אותנו והיא המהווה את אחד מערכי הסטודיו שלנו. הרצון לעצב אתרים שנראים נהדר בכל פלטפורמה ומעוצבים על פי הטרנדיים האחרונים בתחום הם חלק מהסיבות שבגללם בחרנו במקצוע המדהים הזה. הרצון להשתפר בכל יום מחדש, ללמוד טכניקות חדשות ולהתעדכן במגמות המשתנות, מאפשרים לכם לקבל אתרים מתקדמים טכנולוגית ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר.

 

חזרה למגזין