תהליך הפיתוח

תיכנות ושימוש בפלטפורמות פיתוח איכותיות מהוות את הליבה הטכנולוגית של האתר שלכם

בעזרת שימוש נכון בשפות התכנות המובילות בעולם, ניתן ליצור אתר בעל רמת אבטחה גבוהה, מוכנות לביצוע תהליכי SEO מתקדמים ואפשרויות שליטה ישירות מהסמארטפון שלכם. הסטודיו שלנו גאה לספק לכם שירות פיתוח אישי שמותאם לצרכים הטכנולוגיים שלכם.

וורדפרס – הבחירה של הסטודיו שלנו ושל האתרים המובילים בעולם

וורדפרס היא הפלטפורמה האינטרנטית המושלמת ליצירה ולניהול אתרים והיא נחשבת לבחירה של מותגי על כדוגמת: לינקדין, סי אן אן וני יורק טיימס. היא מאפשרת לכם לבצע עדכוני אבטחה בלחיצת כפתור, לנהל באופן מקצועי את האתר ללא כל ידע מקדים וליהנות מתמיכה של מיליוני משתמשים בכל רחבי העולם. הסטודיו שלנו מתמחה ביצירת אתרי וורדפרס איכותיים שמבוססים על קוד פתוח ומותאמים לדרישות האחרונות של גוגל ולצרכים האינדיבידואלים שלכם.

פיתוח שמשפיע על SEO

קוד מינימליסטי ואיכותי משפיע באופן ישיר על תוצאות החיפוש בגוגל ומספק תשתית נהדרת לקידום האתר שלכם. בחירה בפלטפורמת ניהול התוכן של וורדפרס וביצוע התאמות נכונות של האתר לדרישות של מנוע החיפוש הגדול בעולם, מקנה לכם יתרון שיווקי עצום ומספר גבוה יותר של מבקרים באתר. יתרה מכך, העדפה שלנו בוורדפרס נובעת מהאופן שבו גוגל סורק אתרי אינטרנט ומהיתרון שהוא מעניק לאתרים שנבנו בוורדפרס. שימוש בקוד פתוח ועיצוב בעזרת טכנולוגיה מתקדמת nקוד פתוח נחשב לאיכותי משום שהוא מאפשר לכם לבצע שינויים ותוספות בהתאם לרצונות שלכם ולצרכים הטכנולוגיים העתידיים. בבחירה בטכנולוגיה זו אתם יכולים לקבוע את סוג השרת ואת המיקום שבו יאוחסן אתר האינטרנט באופן אשר ישפיע על זמן הטעינה שלו ועל חווית הגלישה של המבקרים באתר. הסטודיו שלנו דוגל בקוד פתוח כדי לספק לכם תשתית איכותית ובעלות מלאה על האתר שלכם כבר מהיום הראשון. בחירה בקוד פתוח מאפשרת לנו לכתוב קוד אלגנטי ויעיל שמותאם לצרכים של כל אתר אינטרנט ומספק תשתית איכותית לעיצוב מלא השראה.

 

פיתוח שמותאם למכשירים ניידים

אנו מקפידים להשתמש בפיתוח איכותי בעזרת שפות הקוד : 5HTML וCSS3 כדי לגרום לאתר שלכם להיראות נהדר בכל מכשיר ומכל מקום בעולם. שימוש בשפות אלו יאפשר לאתר שלכם להתפרס באופן רספונסיבי על כל טאבלט וסמארטפון ולספק חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.

פלאש האאוט – ג’אווה סקריפט אין

כדי ליצור את האינטראקטיביות שגורמת למבקרים שלכם להתפעל מהאתר שלכם כבר מהשנייה הראשונה, אנו בוחרים להשתמש ב ג’אווה סקריפט. שפת פיתוח זו היא היורשת של טכנולוגיית הפלאש הוותיקה והיתרון הגדול שלה הוא בכך שבכל דפדפן או מערכת הפעלה היא נראית בדיוק אותו הדבר. בנוסף, ניתן להתאים את השימוש בה לסוג המבקרים באתר, לגיל שלהם ולהעדפות הטכנולוגיות שלהם.

לא שוכחים את הפן האישי

ממשק שמותאם באופן אישי לצרכים שלכם דואג שתוכלו לנהל את האתר באופן אינטואיטיבי ולא תאלצו לבזבז זמן יקר בלימוד והבנה של סוג האתר. בפיתוח אתר שמותאם לדרישות שלכם אנו נבנה מערכת אישית שבעזרתה תוכלו לשלוט בקלות ובמהירות בכל הפונקציות החשובות ולבצע שינויים באופן קל ופשוט. כי אחרי הכל, טכנולוגיה איכותית צריכה לעשות לכם את חיים קלים יותר.

חזרה למגזין